Sveiki, malonu, kad apsilankėte svetainėje Pypliukams.lt

Pypliukams.lt – tai internetinė vaikiškų rūbų parduotuvė. Čia Jūs rasite ne tik vaikiškų drabužėlių kasdienai, bet ir proginių bei krikšto rūbų gražiausiai Jūsų vaiko šventei. Taip pat mes Jums siūlome išskirtinius rankų darbo gaminukus mažyliams.

Kodėl verta rinktis mus? Ši elektroninė parduotuvė buvo sukurta galvojant apie Jus ir Jūsų vaikus, siekiant palengvinti Jūsų kasdieninius rūpesčius. Pas mus Jūs rasite tai, ko reikia Jūsų vaikui, kad jis atrodytų puikiai ir jaustųsi patogiai tiek per šventes,  tiek kasdien lakstydamas po kiemą ar eidamas į mokyklą. Visos prekės yra kruopščiai atrinktos, kad Jūsų vaikas jaustųsi ne tik patogiai, bet ir gražiai, kad nuo mažens formuotųsi Jūsų vaiko grožio supratimas ir estetinis skonis.

Taip pat svarbu vaikus aprengti ne tik stilingai ir madingai, bet ir taip, kad  Jūsų mažyliai, jaustųsi laisvai, saugiai ir patogiai, nesušlaptų, nesušaltų ir neperkaistų. Rūbų vaikams parinkimas ypač aktualus šaltuoju metų laiku, nors visus ištisus metus susiduriame su situacijomis, kai rūbų sluoksniavimas padeda išspęsti nesibaigiančius klausimus, kaip aprengti kūdikius ir vaikus.

Daugelis su klausimu, kaip aprengti vaiką, susiduria ir ruošiantis įvairioms šventėms, o ypač ruošiantis vienai iš pirmųjų gražiausių švenčių vaikučio gyvenime – Krikštynoms. Krikšto rūbelių paieška tampa viena iš pagrindinių šventės planavimo dalių. Renkantis krikšto drabužėlius, reikia pagalvoti apie galimas oro permainas ir prisiminti rūbų sluoksniavimo principą. Net jei prognozuojama labai šilta diena, mergaitėms vertėtų pasirūpinti švarkeliu, megztuku, o gal pelerina ar bolero, o berniukams – kelių sluoksnių krikšto kostiumu, nes bažnyčioje gali būti vėsoka, taip pat vakare gali atvėsti. Be to, iš anksto nuspėti orą taip pat sunku. Tad vertėtų pasiruošti taip, kad krikštukas jaustųsi patogiai visą dieną.

O tiems, kas myli auksinį rudenį ar užburiančią žiemą ir planuoja savo įsimintiniausias šventes spalvingame auksinio rudens ar baltame apšerkšnijusių medžių fone drabužėlių sluoksniavimas tampa ypač svarbiu, tai leidžia vaikučiui ne tik jaustis šiltai ar nesušalti, bet  ir atrodyti ypatingai, о Jūs galite džiaugtis švente!

Tad mūsų krikšto rūbų asortimentas yra parinktas atsižvelgiant į visa tai, kas svarbu rengiant vaikus. Pas mus rasite išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės krikšto kostiumų berniukams bei krikšto suknelių  mergaitėms, krikšto komplektukų, o taip pat pelerinų bei švarkelių gražiausiai Jūsų šventei! Tad pasirūpinkime, kad šią dieną vaikutis atrodytų ypatingai, kad po daugelio metų žvelgdamas į savo fotografijas, jis vėl pasijustų tarsi pasakoje.

Be to mūsų parduotuvėje Jūs rasite rankų darbo gaminių, skirtų vaikams. Tai ir rankų darbo kojinytės bei tapukai mūsų mažiausiems, rankų darbo papuošalai damomis tampančioms mergaitėms, o taip pat rožiniai ir kiti su meile sukurti aksesuarai vaikams, kurie padės išbaigti Jūsų vaikų aprangą, papildys naujagimio kraitelį, o gal taps puikia bei išskirtine dovana vaikučiui.
Linkime Jums bei Jūsų vaikams gražių, nuostabių ir įsimintinų akimirkų.

Susisiekite su mumis:

pypliukams.info@gmail.com
+370 647 33825